Laminam

Keramické desky od Italského výrobce Laminam mají perfektní vlastnosti, díky kterým jsou vhodné jak do interiéru, tak do exteriéru.
X
X
X

X
X
X

Mramor

Vzniká v zemské kůře vlivem času, tlaku a teploty. Mramor je většinou bílý, ale díky různým příměsím může nabývat nejrůznějších barev. U dalších typů mramoru, lze například najít schránky živočichů nebo rostlin. Mramor se rovněž hodí do interiéru i exteriéru. Velkou zajímavostí je, že každý mramor je originál.

Onyx

Onyxy jsou nejvzácnější variantou deskových materiálů. Vznikají krystalizací vápenců, barvou a strukturou připomínají acháty. Jejich textura je tedy opět vždy jedinečná. Při hledání nejvhodnějších onyxů je zapotřebí trpělivost a dostatek času, neboť se nejedná o standardní a lehce dostupné zboží.

Žula

Žula vyniká svou tvrdostí, a proto je velmi vhodná tam, kde potřebujeme především pevnost materiálu, například u kamenné dlažby. Žulové dlažby mají opravdu velkou životnost a přitom nepostrádají ani barevnou rozmanitost. Žula se také hojně využívá na kuchyňské desky nebo barové pulty.